Messenger Plus

Ücretsiz Messenger plus
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.1 MB
  • Version 5.11.0.760
  • Dil Türkçe
  • Firma Yuna Software
Messenger Plus, yazılımı windows live messenger 2011 desteği sunan ve özellikleri geliştirilmiş olan ücretsiz bir yazılımıdır.
Messenger Plus, yazılımı windows live messenger 2011 desteği sunan ve özellikleri geliştirilmiş olan ücretsiz bir yazılımıdır. 

Messenger Plus, yazılımı Windows Live Messenger'a eklenerek çalışan bir yamadır. Programa bir çok yeni özellikler eklenerek daha eğlenceli ve kullanımı daha zevkli hale getirilmiştir. Yama sayesinde Windows Live Messengerınızı kolaylıkla kişiselleştirebilir ve kullanıcılar tarafından eşsiz güzellikteki msn yazılımıznız kendi kişisel görünümüzüe göre kullanabilirsiniz.

Messenger Plus 5 Sürümünde Eklenen Bazı Yeni Özellikler;

-Yenilenmiş Arayüz: Messenger Plus! 5 tamamen yenilenmiş yepyeni bir arayüzle karşımıza çıkıyor.
-Gelişmiş Log Araması: Tüm sohbetlerinizi otomatik kaydeden Messenger Plus! 5, bu konuşmalar arasında detaylı aramalar ve filtrelemeler yapmanızı sağlar.
-Geniş Tema Kütüphanesi: Onlarca farklı tema arasından dilediğinizi seçerek Messenger'ı kişiselleştirebilirsiniz.
-MyPlus! Hesabı: İnternet üzerinde açacağınız hesabınız Messenger ile senkronize çalışarak bilgilere çevrimiçi ulaşmanızı sağlar.
-Kayıtları Online Saklama: Sohbet ve aktivite kaydı programın sunucularında kayıtlanarak online kullanıcı panelinden erilişilebilir duruma getirildi.
-Boyutları Ayarlanabilir Paneller: Messenger Plus! 5 ayarlanabilir panelleriyle işlemleri daha kolay yapmanıza ve önceliklerinize göre düzenleme yapmanıza izin veriyor.
-Tüm Fonksiyonlar Geliştirildi: Messenger Plus!'ın önceden severek kullandığınız diğer tüm özellikleri bu sürümde geliştirilmiş ve güçlendirilmiş olarak karşımıza çıkıyor.


Programı kullanabilmeniz için yapmanız gerekn tek ley bilgisayarınızda windows live messenger programı kurulu olmak zorundadır.

Daha Fazla Göster
Messenger Plus indir